Senaryo Stüdyosu Kurumsal Fon Başvurusu

Fon Başvurusu

Senaryo Stüdyosu Kurumsal
Kategori 1'E 1 Kurumsal
Kategori
  • Atölye Hakkında Bilgiler
  • Hakkımızda

Projelere fon sağlamak amacıyla yapılacak başvurular için birebir rehberlik hizmeti.

Fon Başvurusu:

Fonlara yönelik  başvurular ise çoğu zaman çözülmesi karmaşık yapılar ya da doldurulması gereken karışık formlar olarak görülür. Aslında bu başvurular, aynı zamanda hayali kurulan filmin ne hakkında olduğunu, görsel açıdan nasıl görüneceğini, hangi aşamasında kimlerle çalışılacağını ve finansal planları dış dünyaya aktaran bir araçtır. Bu ilk bakışta göz korkutan ve zor görünen süreç, deneyimli bir rehber eşliğinde çok daha etkin ve amaca uygun olarak yönetilebilir. Senaryo Stüdyosu, fon başvuruları için birebir rehberlik hizmeti sunuyor.

Bu süreçte, proje içeriğine dair danışmanlık hizmeti de verildiğinden, birden fazla kez buluşmak gerekebilir. Kaç buluşma gerektiği ise projenin fona uygunluk açısından hangi aşamada olduğuna göre değişiklik gösterir. Yukarıda gördüğünüz \"başvur\" butonunu tıklayın, formu doldurun, size bir teklifte bulunalım.

Senaryo Stüdyosu, temel eğitimden proje geliştirmeye, eserin son haline getirilmesinden temsil edilmesine kadar yaratım sürecinin her aşamasında destek sunan, yazar ile yapımcı arasında köprü kuran, yazı dünyasının farklı alanlarında bilgiyi zenginleştiren bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.