Sıkça Sorulan Sorular

Kütüphaneyi nasıl kullanırım?

Kütüphane'ye belge yüklemek veya indirmek için hesabınıza giriş yapın.'Atölyelerim' kısmından sınıf sayfanıza girin. Orada göreceğiniz 'Kütüphane' simgesine tıklayarak yüklenmiş belgeleri indirebilir veya belge yükleyebilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

Senaryo Stüdyosu üyeliği ücretsizdir. Kayıt formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde kaydolabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

 • Kayıt Ol sayfamızdan ücretsiz üye olabilirsiniz.
 • Üye olmadan önce Üyelik Sözleşmesi'ni incelemenizi öneriyoruz.
 • Üye olmak için kullandığınız e-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız bir adres olmalı. Size özel tüm bilgilendirmeleri bu adresinize göndereceğimizi hatırlatmak isteriz.
 • Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra, e-posta adresinize göndereceğimiz “aktivasyon” e-postasında yer alan bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Neden üye olmalıyım?

Senaryo Stüdyosu’na üye olduğunuzda; tercihiniz doğrultusunda, yeni açılan atölyeler hakkında haberdar edilirsiniz.

Üyelik ücretsizdir. Üye olabilmek için, ana sayfamızda bulunan "Kayıt Ol" butonuna basarak açılan sayfadaki gerekli alanları doldurmanız ve size gönderilen aktivasyon e-postasında gönderilen bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Belirlemiş olduğunuz parolayla sitemize giriş sağlayabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Zorunlu olmadıkça üyelik bilgilerinizi değiştirmenizi önermiyoruz. Yine de değiştirmeniz gerekli ise aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik Bilgilerim – Şifre Değişikliği sayfamızdan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır, en az 1 büyük harf ve 1 rakam içermelidir.

Ayrıca güvenliğiniz için basit olduğunu düşündüğümüz bazı şifrelerin (örneğin 123456ab,1a2b3c4d) kullanımına da izin vermiyoruz. Bu nedenle tahmin edilmesi zor bir şifre belirlemenizi öneririz.

Şifrenizi unuttuysanız, Şifremi Unuttum, Nasıl Giriş Yapabilirim? yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

E-posta Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik Bilgilerim – E-posta sayfamızda yer alan “Değiştir” butonuna basarak e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Önemli bildirim ve bilgilendirmeleri size ulaştırabilmemiz için güncel olarak kullandığınız e-posta adresinizi kullanmanızı öneririz.

Değişiklikten sonra yeni e-posta adresinize onaylamanız için e-posta göndereceğiz. Siz onaylayana kadar mevcut e-posta adresiniz üyeliğinizde kayıtlı kalacaktır.

Kişisel Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik Bilgilerim – Kişisel Bilgiler sayfamızda yer alan “Düzenle” butonuna basarak kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı Adımı Değiştirebilir miyim?

Üyelik sırasında oluşturduğunuz kullanıcı adı diğer üyeler açısından yanıltıcı olmaması nedeniyle otomatik olarak değiştirilemez. Ancak mecburî gerekçesiyle bize bildirebilirseniz, bu işlemi destek ekibimiz sizin için gerçekleştirebilir.

Kullanıcı adınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, 0850 307 58 65 no.lu telefon ya da [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üyelik aktivasyonu e-postası gelmedi. Ne yapabilirim?

 • E-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz, e-posta adresinizi kontrol ediniz.
 • Onay e-postası “spam” (istenmeyen posta) klasörüne düşmüş olabilir. Spam, Junk, Bulk veya İstenmeyen Posta klasörlerinizi kontrol edin. Bu klasörlerden birindeyse, onayınızı verdikten sonra bu e-postayı lütfen gelen kutunuza taşıyın. Eğer bu klasörlerde de yoksa ve e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan eminseniz, lütfen başka bir e-posta adresi ile üyelik oluşturun.

Bu 2 durumu kontrol ettikten sonra, “Kayıt Ol” sayfasından onay e-postasını, e-posta adresinize tekrar gönderebilirsiniz.

Telefonumuna aktivasyon kodu gelmedi. Ne yapabilirim?

Telefon numaranızı yanlış yazmış olabilirsiniz. Buradan telefon numaranızı düzeltebilirsiniz.

Şifremi unuttum. Nasıl giriş yapabilirim?

Şifrenizi unuttuysanız, yeni şifre oluşturabilirsiniz. Yeni şifre oluşturmak için;

 • Üye Girişi sayfamızda yer alan Şifremi Unuttum bağlantı adresine tıklayın.
 • Açılan sayfadaki bilgi alanına, üyeliğinize ait e-posta adresini girin.
 • Üyeliğinize kayıtlı cep telefonunuza SMS ile göndereceğimiz onay kodunu kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Kayıt olduğum atölyeleri nerede görebilirim?

Senaryo Stüdyosu’na üye olduysanız siteye giriş yaptığınızda “Hesabım” sayfasına yönlendirilirsiniz. “Hesabım” sayfasında hesap bilgilerinizi, kayıt olduğunuz atölyeleri, atölye tarihlerinizi takip edebilirsiniz.

Hesabımı nasıl silebilirim? / Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Hesabınızı silmek için lütfen 0850 307 58 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin. Destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Kişisel bilgilerim Senaryostüdyosu.com’da güvende mi?

Üyelik kaydı ve kayıt işlemi sırasında verdiğiniz tüm bilgiler üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Ödememi nasıl yapacağım?

Ödemelerinizi banka kartı veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Bütün kredi kartlarını (VISA, Mastercard,American Express ) kabul ediyoruz.

Senaryostudyosu.com tüm ödemelerde iyzico güvenli ödeme sistemi altyapısını kullanmaktadır. iyzico güvenli ödeme sistemi üzerinden tüm kredi kartlar ile işlem yapabilirsiniz.

Ödeme süreci güvenli mi?

Yapacağınız ödemeler iyzico Korumalı Alışveriş üzerinden alınmaktadır. Ödeme sayfasında “iyzico Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretlediğinizde kredi/banka kartınızla ilgili bilgiler iyzico güvenli ödeme sistemlerinin sağladığı PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, senaryostudyosu.com tarafından kredi kartınıza ait herhangi bir bilgi saklanmamaktadır.

Telefonuma tek kullanımlık SMS güvenlik kodu gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Roaming hat sahibiyseniz, bulunduğunuz ülkeyi de belirterek [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Eğer yurt içindeyseniz ve SMS’leriniz telefonunuza ulaşmıyorsa, lütfen tarayıcınızın çerezleri kabul edip etmediğini, telefon sinyalini ve giriş bilgilerini kontrol ettikten sonra sayfayı yenileyerek tekrar deneyin. Arka arkaya hatalı giriş denemeleri yaptıysanız 10 dakika bekledikten sonra sayfanızı yenileyerek tekrar deneyin.

Gelen kısa mesajlar için telefon ya da SIM ayarlarında bir filtre var ise kontrol edin.

Sorunun devamı halinde işleminizi farklı bir tarayıcı ile deneyin.

Her şeye rağmen sorun çözülmezse bizi lütfen [email protected] üzerinden bilgilendirin.

iyzico nedir?

iyzico Korumalı Alışveriş, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar.

Eğitim indirimleri ya da farklı ödeme planları mümkün mü?

Atölyelerimiz ücretli ve sponsorlu olmak üzere düzenlenmektedir.

Sponsorlu atölye ücretinin sponsor firma tarafından ödenmesi sebebiyle ücretsiz olarak başvurabileceğiniz atölyelerimize herhangi bir ödeme yapılmadığı için, indirim söz konusu değildir.

Ücretli atölyelerimiz için tüm kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.

 • SPONSORLU atölyelerimize başvuru şartlarını karşılıyorsanız hemen kayıt olabilirsiniz.
 • ÜCRETLİ atölyelerimize  başvuru şartlarını sağlıyorsanız;
 • Rezervasyon yaptırabilir, ardından ödeme yaparak kesin kayıt olabilirsiniz.
 • Atölye ücretini karşılayamıyorsanız,  Sadece Proje 
 • Geliştirme( Kırmızı)  atölyelerimize fikrinize sponsor bulmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • SPONSORLU atölyelerimiz atölye ücretlerinin sponsor firma tarafından karşılandığı atölyelerdir. Belirtilen şartları sağlıyorsanız başvuru yapabilir, başvurunuz onaylandığı takdirde kesin kayıt yaptırabilirsiniz.

Atölyelerden ücretsiz faydalanmak mümkün mü?

Senaryo Stüdyosu özgün yaratıcı fikirlerin geliştirilmesi ve izleyicisi, dinleyicisi ile buluşmasını hedefleyen bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.

Fikrinize inanıyorsanız ancak atölyelerimiz için bütçe ayıramıyorsanız bir firmanın sponsorluğunda gerçekleşen sponsorlu atölyelerimize başvurabilirsiniz.

Bu atölyeler ana sayfada “Sponsorlu” etiketiyle belirtilmektedir. Sponsorlu etiketi olan atölyelere katılmak için gerekli bilgiyi atölyenin kendi sayfasından alabilirsiniz.

Sponsorlu atölyeler arasında sizin için uygun olan atölye yoksa proje geliştirme atölyelerimize ücretsiz katılmak için “Fikrine/Hikayene  Sponsor Bul” seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Yapılacak ön değerlendirme sonrası hikâyeniz atölye için uygun bulunursa, yapımcılara sunulur. Yapımcı hikâyenin geliştirilmesine onay verirse atölyeye katılım için sponsor olur ve atölye ücretini öder. Değerlendirme ve sponsor bulma süreci uzun sürebilir.


Kayıt olduğum bir atölyeye katılmaktan vazgeçtim. Yaptığım ödemeyi başka atölye için kullanabilir miyim?

Temel Eğitim ve +Atölyeler dışında kesin kayıt yaptırdığınız atölyelere katılamayacak olsanız, sınırlı kontenjan nedeniyle yaptığınız ödemeyi farklı bir atölye için kullanmanız mümkün değildir. İade koşulları için tıklayın.

"Proje Geliştirme Atölyeleri"ne nasıl başvurabilirim?

Ustaların rehberliğinde yapılan bu atölyelerimize kendinize ait özgün bir fikirle/hikaye ile başvurabilirsiniz. Başvurular arasından yapılan değerlendirme sonrasında fikriniz seçilirse atölyeye kesin kayıt yaptırmanız için sizinle iletişime geçiyoruz. Başvurmak istediğiniz atölye sayfasından “Başvur” linkini tıklayarak fikrinizi/hikayenizi  bizimle paylaşabilirsiniz.

Size uygun atölyeyi seçmek için Proje Geliştirme  Atölyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Katılmak istediğim atölyenin tarihi bana uymuyor. Atölye yeniden açılırsa nasıl haberdar olabilirim?

Atölyeler hakkında detaylı bilgi almak için bize [email protected] adresinden mail atabilir, 08503075865 numarası telefondan bizi arayabilir veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Temel eğitim ön şartı bulunan atölyelere katılmak için, eğitimin Senaryo Stüdyosu’ndan alınmış olması gerekir mi?

Temel eğitiminizi nereden almış olursanız olun, başvuru için gereken şartları yerine getiriyorsanız Senaryo Stüdyosu atölyelerine katılabilirsiniz.

Senaryo eğitimim yok ,ancak daha önce senaryo yazma deneyimim oldu.Proje Geliştirme Atölyelerine başvurabilirmiyim?

Proje Geliştirme  Atölyeleri altyapı bilgisi vermek yerine altyapısı olan katılımcıların, ustaların rehberliğinde kendilerine ait özgün hikayelerini geliştirdiği atölyelerdir. Bu nedenle  Proje Geliştirme  Atölyeleri sadece  temel eğitim almış  katılımcılara açıktır.


Başvurduğum atölyenin kontenjanı dolmazsa ne olur?

Atölyelerin etkin şekilde yürümesi için belli sayıda katılımcı olması gerekmektedir. Bunun için, kesin kayıt öncesi rezervasyon formu doldurmanızı istiyoruz ve atölye için en optimal gün ve saati buna göre belirliyoruz. Rezervasyon sonuçlarına göre, atölye için belirlenen minimum katılımcı sayısına ulaşılmazsa atölye açılmaz.

Kayıt olduğum bir atölyeye katılamayacağım/katılmaktan vazgeçtim. Atölye ücretini iade ediyor musunuz?

Mesafeli Satış Sözleşmesi'ndeki iptal, vazgeçme, iade ve değişikliler ve cayma hakkı maddesini okuyunuz ya da bizi 08503075865 no'lu telefondan arayabilirsiniz.

Size yazdığım fikrin çalınmayacağına nasıl emin olurum?

Fikri hakların korunması en çok önem verdiğimiz konulardan biri. Ancak bunu sizin için biz yapamayız. Senaryosu Stüdyosu ile paylaşmış olun ya da olmayın, geliştirmek istediğiniz özgün hikâyenizin size ait olduğunu mutlaka tasdik ettirerek koruma altına almalısınız. Böylece, kiminle paylaşırsanız paylaşın size ait olduğunu ispatlayabilirsiniz.

Hikâyemi nasıl tasdik ettirebilirim?

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na uygun olarak belgenizi elektronik olarak, gerçek saat ve tarihte (resmi zaman damgasıyla) mühürlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bunun en kolay ve güvenilir yollarından biri sahiplen.com, e-imzatr.com.tr, zamandamgasi.com gibi siteler üzerinden zaman damgası almanız.  (https://www.e-imzatr.com.tr), Resimden fotoğrafa, yazılı eserlerden moda tasarımlarına, edebiyattan müziğe, yazılımdan sanata kadar bilgisayar ortamındaki belgelerin elektronik olarak damgalandığı zamanı ve o tarihten sonra üzerinde hiçbir değişiklik gerçekleştirilmediğini gösteren bir zaman damgası uygulamasıdır.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu çerçevesinde e-imzatr’in gerçekleştirdiği damgalama işlemi yasal merciler tarafından kabul gören bir işlemdir. Herhangi bir uyuşmazlıkta da mahkemede delil olarak kullanılabilir.

E-imzatr benzeri "elektronik imza ve zaman damgalı kayıt işlemi" hizmetini Senaristbir(www.senaristbir.org.tr) ya da Sinebir (https://www.sinebir.org.tr)’den de alabilirsiniz.

Bunun dışında Kültür Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü'ne (https://www.telifhaklari.gov.tr) isteğe bağlı kayıt tescil yaptırabilir, notere tasdik ettirebilirsiniz. (Noterler sayfa başına ücretlendirmektedir.) 

Bu yöntemlerin hiç biri, eserin size ait olduğunu kanıtlamaz ve çalınmasına engel değildir. Fakat, eserin sizin tarafınızdan belirtilen tarihte kayıt altına alındığını gösterir ve Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesinde dava açmak için birinci derece delil oluşturur.

Telif hakları ile ilgili bir sorum var. Senaryo Stüdyosu bu konuda yardımcı oluyor mu?

Belli aralıklarla canlı video konferans olarak tekrarlanan Telif Hakları 101 atölyemize katılarak, özgün fikrinizle meydana getirdiğiniz ürünler üzerindeki hukukî haklarınız konusunda bilgi alabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın.

Temsil yetkisini vererek hangi hakları Senaryo Stüdyosu’na devrederim?

Temsil hakkı vererek, eserin yayıncıya/yapımcıya sunulabilmesi için Senaryo Stüdyosu’nu yetkilendirmiş olursunuz. Eserin tüm fikri hakları yine size aittir. Temsil yetkisi sadece Hikayeme Sponsor Arıyorum seçeneği için geçerlidir.

İlk red hakkı (first right of refusal) yapımcıya hangi hakları sağlar?

İlk red hakkı veya ilk reddetme hakkı, ortaya çıkan eser için önceliğin sponsor yapımcıda olduğunu garanti altına alan maddedir. Buna göre ortaya çıkan eser, prodüksiyon için başka hiçbir yapımcıyla görüşmeden ilk önce sponsor yapımcıya sunulur. Sponsor yapımcı bu hakkını kullanmayı reddederse, eser sahibi başka biriyle anlaşabilir.

Cep telefonu ya da tablet ile atölyelere katılabilir miyim?

İnternet bağlantısı olan, mikrofon ve kamera işlevleri düzgün çalışan biir cep telefonu veya tablet ile atölyelerimize katılmanız mümkün.

Daha önce yazdığım senaryo için yapımcı arıyorum. Senaryo Stüdyosu üzerinden bulabilir miyim?

Senaryo Stüdyosu olarak sadece platformumuz bünyesinde geliştirilen projeleri yapımcılara sunuyoruz.

Senaryo Stüdyosu yazar ekibine girmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Senaryo Stüdyosunun kendi yazar ekibi yoktur. Ancak yazar veritabanımıza dahil olabilirsiniz. Böylece uygun bir projeye yönlendirilebilirsiniz.

Mevcut atölyelerin yazar ekibine dahil olmak için ise ilgili atölyenin sayfasından başvuru yapmanız gerekmektedir.

Atölye sonunda elimde bitmiş bir senaryo olmasını garanti ediyor musunuz?

Senaryo Stüdyosu, özgün yaratıcı fikirlerin geliştirilmesi ve izleyicisi, dinleyicisi ile buluşmasını hedefleyen bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.

Katıldığınız fikir geliştirme atölyesinin mentor ustası tarafından verilen geri bildirimlerle hikayenizi nasıl geliştirdiğinize bağlı olarak atölye tamamlandığında kendinize ait bir eserle ayrılmanız için size destek oluyoruz. Ancak bunun sizin çalışmalarınıza bağlı olacağını hatırlatmak isteriz.

Yazdığım senaryoyu yapımcıya ulaştırmayı garanti ediyor musunuz?

Senaryo Stüdyosu, özgün yaratıcı fikirlerin geliştirilmesi ve izleyicisi, dinleyicisi ile buluşmasını hedefleyen bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.

Katıldığınız fikir geliştirme atölyesinin ustası tarafından verilen geri bildirimlerle hikâyenizi nasıl geliştirdiğinize bağlı olarak, atölye tamamlandığında kendinize ait bir eserle ayrılmanız için size destek oluyoruz. Ancak bunun, sizin çalışmalarınıza bağlı olacağını hatırlatmak isteriz.

Katılmak istediğim atölyeyle ilgili bir sorum var. Size nasıl ulaşabilirim?

Atölyelerle ilgili sorunuz için önce "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünü incelemenizi öneriyoruz. Sorunuza cevap bulamazsanız aşağıdaki e-posta adreslerinden ya da 08503075865 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Atölyelerle ilgili bilgi almak için: [email protected]

Teknik destek için: [email protected]

Atölyeler nasıl yapılıyor?

Atölyelerimizin hepsi Zoom veya Jitsi programı üzerinden canlı video konferans şeklinde gerçekleşmektedir. İlk buluşma öncesinde yapmanız gerekenler size e-posta ile gönderilecektir.

Proje Geliştirme Atölyeleri nedir?

Alanında uzmanların rehberliğinde canlı video konferans üzerinden gerçekleştirilen fikir geliştirme atölyeleridir. Kendinize ait özgün bir fikirle/hikaye ile  başvurabilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler sonrasında hikayeniz seçilirse atölyeye katılabilir ve hikayenizi geliştirerek nihai bir esere dönüştürme şansını yakalarsınız. Atölye tamamlandığında ortaya koyduğunuz eser değerlendirme sonrası uygun bulunursa, tüm hakları sizde olmak kaydıyla Senaryo Stüdyosu’na vereceğiniz temsil yetkisiyle, yapımcılara sunulur.

Birisine atölye hediye edebilir miyim?

Temel Eğitim, +Atölyeler ve Çocuk Atölyelerimizden birinin ücretini ödeyerek hediye edebilirsiniz. Ancak hediye ettiğiniz kişinin atölye tarihinde uygun olup olmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Diğer atölyelerimize katılımcıya ait özgün bir fikirle başvuru yapıldığı ve değerlendirme sonrası seçilenler kayıt olduğu için bu atölyeleri hediye edebilmeniz mümkün değil.

Sponsorlu atölyeler nedir?

Sponsorlu atölyeler bir kurum veya şirket tarafından katılımcıların atölye ücretlerinin karşılandığı atölyelerdir. Bu atölyelere katılımcı kendine ait özgün bir fikir ile başvuru yapar ve değerlendirme sonrası hikayesi seçilirse atölyeye kesin kayıt yaptırabilir.

Aşağıdaki linklerden sponsorlu atölyelerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Gain Atölyeleri
 • Anima İstanbul Atölyesi
 • Storytel Atölyeleri

Hangi atölyeler ücretsiz?

Senaryo Stüdyosu bünyesinde 2 farklı sponsorlu atölye türü bulunmaktadır:

 • Bir kurum/firma sponsorluğunda gerçekleşen atölyeler
 • Storytel Atölyeleri
 • Anima İstanbul Atölyesi
 • Gain Atölyeleri
 • Rehber hocanın sponsorluğunda gerçekleşen atölyeler.
 • Proje Geliştirme Atölyeleri; Yiğit Güralp Kolektif
 • + Atölyeler Yiğit Güralp Sinemanın Yeni Yüzyılı
 • +Atölyeler Av. Kadir Kurtuluş Telif Hakları 101

Sponsorlu atölyelerimiz dönem dönem değişmektedir. Atölyeler sayfasında ücretsiz olarak gerçekleşen atölyelerimizin üstünde “Sponsorlu” ibaresi yer almaktadır.

Aynı fikirle/hikaye ile birden fazla atölyeye katılabilir miyim?

Aynı fikirle/hikaye ile birden fazla atölyeye başvurabilirsiniz. Değerlendirme sonrasında hikayeniz birden fazla atölye için kabul edilirse atölye saatleri çakışmadığı sürece seçildiğiniz atölyelere katılabilirsiniz.

Ancak katıldığınız atölyelerde fikrinizi geliştireceğiniz için ayırabileceğiniz zamanı dikkate alarak başvuru ve kabul edilirseniz kesin kayıt yaptırmanızı öneririz.

Aynı fikirle/hikaye ile birden fazla sponsorluk için başvurabilir miyim?

Aynı fikirle/hikaye ile birden fazla sponsorluk için başvurabilirsiniz. Değerlendirme sonrasında hikâyeniz birden fazla atölye için kabul edilirse, atölye saatleri çakışmadığı sürece seçildiğiniz atölyelere katılabilirsiniz.

Atölyeler tamamlandığında sertifika veriyor musunuz?

Senaryo Stüdyosu bir eğitim platformu değil, özgün yaratıcı fikirlerin geliştirilmesi ve izleyicisi, dinleyicisi ile buluşmasını hedefleyen bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.

Bu nedenle atölyeler tamamlandığında katılımcıların mümkün olduğunca nihaî bir eser oluşturması hedeflenmektedir. Senaryo Stüdyosu Atölyelerine katıldığınız ve tüm gereklerini yerine getirdiğiniz takdirde atölye tamamlandığında sertifika yerine kendinize ait bir eserle ayrılmanız için size destek oluyoruz.

Sıkça sorulan sorular arasında sorunuma yönelik bir cevap bulamadım. Size nasıl ulaşabilirim?

08503075865 no.lu telefon numaramızdan veya [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular bölümüne eklememizi istediğiniz soruları bize yazın

Aşağıdaki formu doldurarak bize bu uygun görmemiz durumunda yayınlayacağımız sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sizin de sorularınız varsa
bizimle paylaşın!