Senaryo Stüdyosu Kurumsal Senaryo Raporlama

Senaryo Raporlama

Senaryo Stüdyosu Kurumsal
Kategori 1'E 1 Kurumsal
Kategori
  • Atölye Hakkında Bilgiler
  • Hakkımızda

Senaryonuz (dizi, film vs.), türüne göre alanının uzmanları tarafından okunur; dramatik yapı, karakterler, diyaloglar, olay örgüsü aksları üzerinden tek tek değerlendirilir, önerilerle birlikte raporlanır ve sunulur.

Senaryo Raporlama:

Senaryo Stüdyosu, yazarlara, yapımcılara ya da yayıncılara, prodüksiyon öncesi senaryo değerlendirme ve raporlama (script doctoring) hizmeti veriyor.

Uzun metrajlı veya dizi film senaryosu; istekle ilgili ön bilgi alınır, değerlendirilecek senaryo/senaryoların türüne göre seçilecek uzmanlar üzerinden bir teklif verilir. Anlaşıldığı takdirde eser(ler), dramatik yapı, karakterler, diyaloglar, olay örgüsü bağlamında analiz edilir, güçlü ve zayıf yönlerini de içeren bir rapor hazırlanır. Raporun hazırlanma süresi ve bütçesi dosyanın kapsamına göre farklılık gösterir.

Başvurmak için yukarıda gördüğünüz "başvur" butonuna tıklayın ve karşınıza çıkacak formu doldurun. Size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız. Teşekkürler.

Senaryo Stüdyosu, temel eğitimden proje geliştirmeye, eserin son haline getirilmesinden temsil edilmesine kadar yaratım sürecinin her aşamasında destek sunan, yazar ile yapımcı arasında köprü kuran, yazı dünyasının farklı alanlarında bilgiyi zenginleştiren bir üretim, gelişim, paylaşım platformudur.