YARATICILARI ESERLERİNİ ANLATIYOR

YARATICILARI ESERLERİNİ ANLATIYOR

MUBI / SENARYOSU BULUŞMALARI: EMİN ALPER

Pelin Batu'nun moderatörlüğünü yaptığı MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları’nda 06 Nisan 2022, 21:30'da konuğumuz; Zeynep Dadak.

Ustaoğlu, “Mavi Dalga” filminin yaratım/yapım süreçlerini anlatacak ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.YARATICILARI ESERLERİNİ ANLATIYOR


Pelin Batu’nun moderatörlüğünü yaptığı MUBI/Senaryo Stüdyosu Buluşmaları’nda, sahipleri, bir eserini canlı yayında anlatıyor ve izleyicilerin sorularını yanıtlıyor. 

Bu bölümdeki konuğumuz senaryo yazarı/yönetmen Zeynep Dadak. 06 Nisan 2022, Saat: 21:30’da gerçekleşecek buluşmada Dadak, “Mavi Dalga” filmi hakkında soruları yanıtlayacak. 

Senaryo Stüdyosu internet sitesi üzerinden yer ayırtarak sohbete katılan üyelerimiz, interaktif olarak soru-cevap kısmına katılabilecek ve MUBI'den bir aylık ücretsiz üyeliğin de sahibi olacaklar.


Etiketler: MUBI Seminer
Önerilen İçerikler
Emin Alper - Kız Kardeşler
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin 5. konuğu "Kız Kardeşler" filmi ile Emin Alper.
06 Nisan 2022
Yeşim Ustaoğlu - Güneşe Yolculuk
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin dördüncü konuğu "Güneşe Yolculuk" filmi ile Yeşim Ustaoğlu.
10 Mart 2022
Ümit Ünal - Aşk, Büyü vs
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin üçüncü konuğu "Aşk, Büyü, vs." filmi ile Ümit Ünal.
17 Şubat 2022