Pelin Esmer - İşe Yarar Bir Şey

Pelin Esmer - İşe Yarar Bir Şey

Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin ilk konuğu "İşe Yarar Bir Şey" filmi ile Pelin Esmer.

MUBI'nin Senaryo Stüdyosu izleyicilerine bir de sürprizi var. Linke tıklayarak MUBI'nin Senaryo Stüdyosu izleyicilerine özel hazırladığı 30 günlük ücretsiz üyeliğinizi başlatabilirsiniz. https://mubi.com/promos/senaryostudyo...

Yayınlarımızı aşağıdaki sosyal medya platformlarından canlı olarak takip edebilir, sonrasında ise Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

https://instagram.com/senaryostudyosu https://twitter.com/senaryostudyosu https://facebook.com/senaryostudyosu #senaryostüdyosu #mubitürkiye #Pelinbatu #Pelinesmer #işeyararbirşey
Etiketler: Seminer Video MUBI
Önerilen İçerikler
Emin Alper - Kız Kardeşler
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin 5. konuğu "Kız Kardeşler" filmi ile Emin Alper.
06 Nisan 2022
Yeşim Ustaoğlu - Güneşe Yolculuk
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin dördüncü konuğu "Güneşe Yolculuk" filmi ile Yeşim Ustaoğlu.
10 Mart 2022
Ümit Ünal - Aşk, Büyü vs
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin üçüncü konuğu "Aşk, Büyü, vs." filmi ile Ümit Ünal.
17 Şubat 2022