Ümit Ünal - Aşk, Büyü vs

Ümit Ünal - Aşk, Büyü vs

Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin üçüncü konuğu "Aşk, Büyü, vs." filmi ile Ümit Ünal.

MUBI'nin Senaryo Stüdyosu izleyicilerine bir de sürprizi var. Linke tıklayarak MUBI'nin Senaryo Stüdyosu izleyicilerine özel hazırladığı 30 günlük ücretsiz üyeliğinizi başlatabilirsiniz. https://mubi.com/promos/senaryostudyo...

Yayınlarımızı aşağıdaki sosyal medya platformlarından canlı olarak takip edebilir, sonrasında ise Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

https://instagram.com/senaryostudyosu https://twitter.com/senaryostudyosu https://facebook.com/senaryostudyosu #senaryostüdyosu #mubitürkiye #Pelinbatu #ÜmitÜnal #AşkBüyüVs
Etiketler: MUBI Seminer Video
Önerilen İçerikler
Emin Alper - Kız Kardeşler
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin 5. konuğu "Kız Kardeşler" filmi ile Emin Alper.
06 Nisan 2022
Yeşim Ustaoğlu - Güneşe Yolculuk
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin dördüncü konuğu "Güneşe Yolculuk" filmi ile Yeşim Ustaoğlu.
10 Mart 2022
Özcan Alper - Sonbahar
Moderatörlüğünü Pelin Batu’nun yaptığı "MUBI / Senaryo Stüdyosu Buluşmaları" adlı online sohbetlerimizin ilk konuğu "Sonbahar" filmi ile Özcan Alper.
16 Şubat 2022